Biuro FK - Biuro Rachunkowe - usługi księgowe
obsługa księgowa podmiotów gospodarczych
www.biuro-fk.pl
tel. 664 302 738

KsięgowośćBiuro rachunkowe Luboń

Biuro rachunkowe w Luboniu świadczy rzetelne usługi skierowane zarówno do spółek prawa handlowego jak i do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Zawsze koncentrujemy się na określonych wymaganiach ze strony klienta, dlatego tez wszelkie podejmowane działania realizujemy konsekwentnie dotrzymując wcześniej ustalonych terminów. Biuro rachunkowe Luboń zajmuje się kompleksową obsługą księgową podmiotów gospodarczych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz kompetencjami, które z powodzeniem i w sposób odpowiedzialny wykorzystujemy w naszej pracy.


Pragniemy poinformować, że nasze biuro posiada certyfikat księgowy Ministra Finansów Nr 18111/2007, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ponadto jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Naszym klientom zapewniamy pełną poufność i bezpieczeństwo powierzanych dokumentów. Prowadzimy księgowość metodą tradycyjną (poprzez systematyczne dostarczanie dokumentów do biura rachunkowego) jak i metodą online poprzez wykorzystanie Internetu, co niewątpliwie stwarza szereg możliwości w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.


Biuro rachunkowe Luboń to bardzo dobry wybór, jeżeli zależy Państwu na zadowalającej współpracy. Kiedy tylko nasuną się jakiekolwiek nurtujące kwestie udzielimy wyczerpujących informacji. Zapraszamy. Na stronie serwisu odnajdziecie Państwo niezbędne dane kontaktowe oraz zakres usług realizowanych przez biuro rachunkowe w Luboniu.


Zobacz również:


Biuro rachunkowe Komorniki