Biuro FK - Biuro Rachunkowe - usługi księgowe
obsługa księgowa podmiotów gospodarczych
www.biuro-fk.pl
tel. 664 302 738

KsięgowośćPoznańskie biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe FK w Poznaniu świadczy usługi związane z kompleksową obsługą księgową podmiotów gospodarczych. Prowadzimy działalność od 2007 roku i od tego czasu podjęło z nami współpracę wielu zadowolonych klientów, dla których profesjonalizm i rzetelne działania stanowią pierwszorzędne kryteria. Informujemy, że nasze biuro rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Posiadamy także certyfikat księgowy Ministra Finansów Nr 18111/2007, który uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.


Założyciel biura FK Wojciech Wasowski to osoba z wieloletnim doświadczeniem zawodowym uzyskanym na stanowisku głównego księgowego w różnych spółkach prawa handlowego o profilu, handlowym, usługowym oraz prowadzących księgowość samodzielnie. Jeżeli pragną Państwo powierzyć sprawy z zakresu księgowości i finansów nam to jest to bardzo dobry wybór, co potwierdzają pozytywne rekomendacje od dotychczasowych klientów. Skutecznie pomagamy rozwiązywać wszelkie problemy księgowo podatkowa, jednocześnie wyjaśniając wszelkie nurtujące kwestie.


Oferta proponowana przez poznańskie biuro rachunkowe skierowana jest zarówno do spółek prawa handlowego jak i do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Dbamy o zapewnienie pełnej poufności oraz bezpieczeństwo powierzanych nam dokumentów, aby każda obsługa zlecenia przebiegała sprawnie i zgodnie z wymaganiami. W naszej pracy wykorzystujemy sprawdzone technologie w postaci oprogramowania do obsługi księgowej, co w znaczący sposób usprawnia wykonywane przez nas działania. Proponujemy konkurencyjny cennik, najczęściej wynagrodzenie ustalamy podczas indywidualnej negocjacji. Zawsze staramy się sprostać określonym potrzebom bezpośrednio wynikających ze specyfiki branży. Szczegółowe informacje kontaktowe zamieściliśmy na stronie serwisu, biura rachunkowego FK w Poznaniu. Zapraszamy.


Zobacz również:


Biuro rachunkowe Luboń